Margita, dvorišni stan, renoviran

Šifra nekretnine : 89858

Prodaja 29.900 € - Stan
38.00 m21.5 SobePrizemlje  Štampaj
Lokacija: Margita standardna Telefonskih linija: 1 

Renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice.

Predmetni stan je na legalizaciji. Iz tehničkog projekta, za potrebe istog, izvedena je neto kvadratura od 37,73m2 i pripadajuća zidana prostorija od 6,4m2.

Od prostorija sadrži: prostor levo od ulaza u potencijalnoj funkciji garderobera, kuhinju sa trpezarijskim delom, kupatilo, manju sobnu prostoriju, spavaću sobu.

Grejanje na grejna tela po izboru. Mogućnost kupovine sa stvarima. Neobeleženo parking mesto.

Nije moguća kupovina na kredit, samo keš kupci. Nalazi se u blizini stanice gradskog i autobuskog prevoza za Beograd.

Agencijska provizija za kupca 700 eura u dinarskoj protivvrednosti.
Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Dodatne karakteristike

  • OPIS:Renovirano
  • OPREMLJENOST:Alu stolarija
  • PONUDA:Snižena cena

Opšte napomene

-

Slične nekretnine

Property Image
Stan-Prodaja

Pančevo strogi centar, triplex

2.0 | 62m2 | 60.000 €
Uknjižen stan 1/1 na 62m2. Podrumski deo: jedna prostorija sa izdvojenim delom za čajnu kuhinju i toalet. Prizemni deo: hodnik, mala kuhinja, kupatilo. Sprat čine hodnik, terasa, spavaća soba sa izlazom na galeriju. Prilaz stanu kapija sa kolskim ulazom. Pripadajuće parking mesto obezbeđeno rampom. Pogodno kao stambeno-poslovni deo ili kao poslovni objekat. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Strelište, stan sa baštom

2.0 | 50m2 | 78.000 €
U mirnom delu naselja Strelište, u zgradi iz 2010. godine sa samo tri stana, na visokom prizemlju nalazi se stan koji po strukturi čine spavaća soba, dnevna soba, kupatilo i kuhinja sa trpezarijom. Stanovi dele zajedničke prostorije u podrumu a imaju i sopstvene delove podruma. Zajednički kotao na čvrsta goriva koji isporučuje toplotnu energiju putem radijatora. Zbog blagih zima trenutno u funkciji TA peć. Zgrada ima izolaciju, Uz zgradu prolazi gas. Ispred zgrade parking mesta za vlasnike stanova. Uz lokacijsku prednost zgrade kaja je blizu svih sadržaja a povučena u mirnu ulicu stanu pripada dvorišni prostor sada u funkciji zelene površine a višenamenskog karaktera. U stanu su na podovima laminat i pločice. Stan je uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Jabuka, renoviran stan

2.0 | 60m2 | 83.000 €
Potpuno renoviran stan sa pripadajućim dvorištem. Po strukturi je dvosoban sa dve spavaće sobe a kuhinja, trpezarija i dnevni boravak čine jednu prostoriju. Dograđen je ulazni hodnik tako da stan ima 60m2 a uknjižen je na 51m2. Renovirane su sve cevi, instalacije, stavljena krovna i zidna izolacija, preko parketa stavljen laminat, aluminijumski prozori sa rolaetnama i komarnicima. Etažno grejanje preko gasnog kotla i radijatora. Kvalitetna kuhinja, stan se prodaje sa nameštajem i tehnikom osim nameštaja za dete (krevet, sto, krevetac za bebu). Lokacijski u centru sela, na 1-2 minuta od ambulante, autobuske stanice, pijace, parka, škole, vrtića... Na samo par kilometara od trase budućeg auto puta Beograd- Zrenjanin, čime će Beograd biti na samo 10-ak minuta od stana. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije