Žarkovo, stan u kući

Šifra nekretnine : 96769

Prodaja 170.000 € - Stan
50.00 m22.0 SobeGAS I/I  Štampaj
Lokacija: Žarkovo Ulica: Vladimira Rolovića stara gradnja Telefonskih linija: 1 

U mirnoj ulici na prodaju uknjižen stan od 50m2 u porodičnoj stambenoj zgradi od 148m2.

Uknjižen kao 2/8 kuće, na prvom spratu.

Stan ima dve sobe od kojih je jedna sa lodjom okrenuta ka ulici, druga je okrenuta ka dvorištu predsoblje (preuređeno u kuhinju sa trpezarijom) kupatilo, stepenište koje vodi do stana.

2008. su zamenjene vodovodne i elektro instalacije, krov je radjen pre 4 godine. Parket očuvan, stan je uredan i održavan.

Stanu pripada i garaža koja je preuređena u stan.

Zajednički plac je površine 5a 62m.

Grejanje je po potrošnji na gas.

Papiri su uredni. Keš kupac.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Garaža, Lođa, Bašta
  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • OPREMLJENOST:PVC stolarija

Opšte napomene

-

Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Property Image
Stan-Prodaja

Hipodrom, u izgradnji

2.5 | 54m2 | 172.101 €
Stan u izgradnji, sa dve spavaće sobe, dva mokra čvora, dvostran. Stan je u potkrovlju sa minimalnim kosinama. Ukupna površina stana 54,12m2 sa lođom (0,51m2), grejna površina 53,61m2. Rok završetka decembar 2026. Postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 22.000 eura sa Pdv-om. Navedena cena je bez PDV-a. Kupac ima pravo na povraćaj PDV-a. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Cerak, duplex

5.0 | 120m2 | 165.000 €
Duplex, uknjižen kao idealni deo kuće. Stan se nalazi na lokaciji Stari Cerak. U izvornom stanju. Odmah useljiv. Mogućnost grejanja na gas, struju ili čvrsto gorivo. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Hipodrom, u izgradnji

2.5 | 57m2 | 180.337 €
Stan u izgradnji, u potkrovlju, sa minimalnim kosinama. Sa dve spavaće sobe, dva mokra čvora, dvostran. Ukupna površina stana 56,71m2 sa lođom (0,51m2), grejna površina 56,20m2. Rok završetka decembar 2026. Postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 22.000 eura sa Pdv-om. Navedena cena je bez PDV-a. Kupac ima pravo na povraćaj PDV-a. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije