Šifra nekretnine : 93343

Prodaja 70.000 € - Plac
9.62 ari Štampaj
Lokacija: Kudeljarski Nasip 

U urbanizovanoj i asfaltiranoj ulici kroz koju je prošla voda, struja i kanalizacija a nedaleko od Lidla i autobuskih veza nalazi se ravan plac okvirnih dimenzija 80m x 15m jer se sužava blago od polovine.

Pogodan za individualnu stambenu gradnju, jednog ili više objekata.

Laka dostupnost placu i njegova pozicija čine ovu ponudu vrlo interesantnom.

Građevinski plac, uknjižen 1/1.

Agencijska provizija za kupca 2%.

Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Dodatne karakteristike

  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • PONUDA:Snižena cena

Opšte napomene

-

Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Property Image
Plac-Prodaja

Odličan poslovni potencijal

65ari | 100.000 €
U neposrednoj blizini Bavaništanskog puta i blizu trase budućeg auto-puta Vinča-Pančevo-Vršac, sa direktnim izlazom na Bavaništanski put, nalazi se ovaj građevinski plac. Industrijska zona grada. Poslovna mogućnost raznih delatnosti. Na placu se nalazi uknjižena kuća od 74m2 u fazi za rušenje, priključena na struju i vodu. Plac uknjižen. Posebnost ovog placa je izlaz na još jednu ulicu sa infrastrukturom zadnjim delom, te je lako deljiv na dva placa. Ova ograđena parcela se u katastru sastoji iz manje (5,61 ar) i veće parcele (59,71 ari). Obzirom na potencijal placa, lokaciju, veličinu, urednu papirologiju, cena je jako povoljna. Postoji mogućnost zamene za manji plac na teritoriji Beograda, uz Vašu doplatu. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Plac-Prodaja

Stara Misa, uknjižen građevinski plac

5.84ari | 29.500 €
Gradski građevinski plac, približnih dimenzija 9x60m. Uknjižen. Nalazi se u neposrednoj blizini Kozaračke ulice, iz koje do placa vodi državni put. 100m2 je šljunkovit, a još oko 100m je utaban travnat-kolski put. Plac je na dobroj lokaciji, povučen i izlovan od buke. Na placu bunarska voda, a struja, voda i gas na dvadesetak metara od placa. Trenutno u rodu 40-tak stabala šljiva. Idealno za kupce koje žele sopstvenu gradnju, a u mirnom okruženju. Agencijska provizija za kupca 700 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Plac-Prodaja

Voćnjak sa vikendicom

25.18ari | 22.000 €
Plac uknjižen kao njiva prve klase, u statusu voćnjaka na terenu. Nalazi se na 8 km od pruge u Pančevu, na putu za Crepaju. Dimenzija 10x250m početnim delom ograđen. Na placu su brojna stabla raznih voćki i oraha. Skrivena od ulice nalazi se neuknjižena vikendica, za renoviranje ili rušenje. Dvosobna sa mokrim čvorom. Voda na placu i u kući je tehnička sa hidroforom. Vikendica priključena na struju sa sopstvenim brojilom. Zadnjim delom, plac izlazi na kanal Nadel. Plac je prevashodno namenjen za bavljenje voćarstvom i povrtarstvom. Uknjižen bez tereta i zabaležbi. Agencijska provizija za kupca 700 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije