Naselje Save Kovačevića, sa spavaćom sobom

Šifra nekretnine : 91356

Prodaja 99.000 € - Stan
43.00 m21.0 SobeCG III/III  Štampaj
Lokacija: Naselje Sava Kovačević Ulica: Dragana Rakića standardna Telefonskih linija: 1 

Očuvan stan, u izvornom stanju. Uknjižen bez tereta i zabeležbi. Poseduje odvojenu spavaću polusobu od 6m2.

Lokacijski dobro pozicioniran u odnosu na gradski prevoz, objekte za snabdevanje i druge sadržaje.

Za oglasnu cenu moguć dogovor.

Agencijska provizija za kupca 2%.




Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Dodatne karakteristike

  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • PONUDA:Snižena cena

Opšte napomene

-

Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Property Image
Stan-Prodaja

Save Kovačević

0.5 | 25m2 | 85.000 €
U neposrednoj blizini poznate trgovačke ulice Prvomajske, u mirnom i tihom okruženju nalazi se garsonjera uknjižena na 25m2. U podu 30m2 merne površine. Stan je na trećem spratu kvalitetne novije gradnje iz 2013. godine. Parking za stanare oko zgrade. Sastoji se od predsoblja, sobe sa kuhinjom i kupatila sa tuš kabinom. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Galenika

1.0 | 27m2 | 75.000 €
Jednosoban stan u mirnom i porodičnom naselju Galenika. Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku za adaptaciju prema sopstvenim željama jer je za renoviranje. Dnevna soba je prostrana sa puno prirodnog svetla, sa odvojenom kuhinjom. Stan je adaptibilan, mogućnost da se pregradjivanjem dobije manja soba. Ima toplu vodu. Odlična investicija kako za stanovanje tako i za izdavanje. U mirnom je okruženju sa puno parking mesta, u blizini prodavnica, škole i prevoza. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Novi Grad, hitno odlazak u inostranstvo

3.0 | 70m2 | 129.500 €
Prelep duplex od ukupno 70m2 sa galerijom (donji nivo 53m2). Ima dve natkrivene terase. Grejanje etažno na struju. Stolarija pvc, sa komarnicima i roletnama. Prodaje se sa ugradnom kuhinjom i pet ugradnih plakara. Poseduje pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade, uključeno u cenu. Predato za legalizaciju. Samo keš kupac. Hitna prodaja. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije