Kompletno opremljen, luksuzan

Šifra nekretnine : 90072

Prodaja 140.000 € - Stan
94.00 m23.0 SobeEG II/V  Štampaj
Lokacija: Margita novogradnja Telefonskih linija: 1 

Zamena za novogradnju u Beogradu. Dogovor. Moguća i manja kvadratura ili slična kvadratura.

Useljiv stan, kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i opremljen odličnom tehnikom.

Sastoji se iz kuhinje, trpezarijskog dela i dnevne sobe koji čine jednu celinu, velikog kupatila i toaleta, velike terase.

Hodnik vodi ka manjoj i velikoj sobi (sa manjom sobom u funkciji garderobera ili radnog dela, mini kancelarije).

Ceo stan je u pločicama. Grejanje eg, podno. Poseban šarm daje rasveta. Prozori aluminijumski, u Antracit boji, na elektro pogon, sa komarnicima.

Sve ulazi u cenu stana, kao i parking mesto u dvorištu zrade.

Agencijska provizija za kupca 2%.

Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Parking, Terasa
  • OPIS:Lux
  • OPREMLJENOST:Alu stolarija, Podno grejanje
  • PONUDA:Snižena cena
  • PRISTUP:Lift
  • STANJE:Odmah useljiv

Opšte napomene

-

Slične nekretnine

Property Image
Stan-Prodaja

Troiposoban stan sa garažom

3.5 | 95m2 | 150.000 €
Na nekoliko minuta pešice od strogog centra, nadomak Narodne bašte, nalazi se zgrada skorije gradnje, niske spratnosti. Masivna kapija od kovanog gvožđa, aktivirana daljinskim putem, otkriva malo dvorište sa garažama iz kojeg svaki stan ima zaseban prilaz. Stan se nalazi u potkrovlju, visine drugog sprata, i do njega vodi pripadajući lepo osvetljeni hodnik. Odmah pri ulasku u ovaj dom, svaka eventualna rezervisanost biva razoružana šarmom i skladnošću dnevnog boravka. Iz njega se pristupa jugozapadno orijentisanoj komfornoj terasi. Ostatak stana čine tri spavaće sobe, veliko kupatilo, trpezarija i odvojena kuhinja, čiji ugradni elementi ostaju u stanu. Kuhinja je oplemenjena i krovnim prozorom. Stanu pripada potkrovlje, trenutno u funkciji ostave. Moguća prenamena u još jednu sobu. Etažno grejanje na struju, dve klime, dve terase, dvostrana orijentisanost, dobra izolacija, izdvojenost stana, tj. njegova pozicija u zgradi čini ovaj dom udobnim. 86 uknjiženih kvadrata grejne površine + 9,5m2 terase. Za svaku preporuku. Pogodno za kredit. U cenu stana ulazi uknjižena garaža od 18m2, sa sopstvenom strujom i vodom. Garažna vrata se otvaraju daljinskim putem. Biće nam zadovoljstvo da Vam pokažemo ovu izuzetnu priliku. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Atraktivna ponuda

3.0 | 89m2 | 129.050 €
Na početku naselja Margita, nedaleko od ulice Moše Pijade, u saobraćajno slabo prometnoj ulici, završena je i useljenja novogradnja. Predmetni stan je poslednji neprodat. Useljiv brzo po dogovoru sa investitorom i odabirom završnih materijala. Prilika da sami izaberete vrstu i dizajn materijala. Stan ima ostavu, kuhinjsko-trpezarijski deo, veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo sa prostorom gde možete postaviti mini saunu, veliki toalet i terasu. Grejanje je podno na struju. Sve to po ceni kvadrata starogradnje u ovom delu grada. Na iskazanu cenu nemate opterećenje plaćanja PDV - a, već 2,5% apsolutnih prava. Uz stan je moguće kupiti parking mesto za 4000€. Stan je podoban za redovni kredit. Sugerišemo da ovu priliku pogledate što pre. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Kvalitetan i lep stan, blizu centra

3.0 | 69m2 | 155.000 €
Useljena zgrada, novije gradnje, u neposrednoj blizini centra grada. Zgrada sa upotrebnom dozvolom, vlasništvo 1/1. Odlično pozicioniran stan sa pogledom na grad. Odličan bilo za stanovanje ili izdavanje po princiou ''Stan na dan''. Karakteriše ga odlična izolovanost, kvalitetna ojačana sigurnosna vrata sa dve brave. Hrastov parket, led rasveta koja posebno ističe zidove oličene u Sahara i Travertino tehnikama. Kuhinja velika sa ostavom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, terasa, dva francuska balkona. EG grejanje na gas, sopstevni kotao, dve klime-inverter. Kleemann lift, Hormann garažna vrata na daljinsko otvaranje, kapija od kovanog gvožđa. Interfon, vdeo nadzor, dva prostora za bicikle. Stan se prodaje sa većim delom nameštaja. U cenu ulazi pripadajuće i obeleženo parking mesto. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije