Centar Koteža, renoviran

Šifra nekretnine : 87351

Prodaja 91.000 € - Stan
65.00 m22.0 SobeTA III/III  Štampaj
Lokacija: Kotež Ulica: Anke Matić standardna Telefonskih linija: 1 

Funkcionalan, renoviran stan u potkrovlju zgrade.

Izgrađen sa dobijenom upotrebnom dozvolom. Zgrada uknjižena i priključena na kanalizaciju.

U neposrednoj blizini škole, pijace, Doma zdravlja, u centru Koteža.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Dodatne karakteristike

  • OPIS:Renovirano
  • PONUDA:Snižena cena

Opšte napomene

-

Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Property Image
Stan-Prodaja

Padinska Skela, crvena fasadna cigla

3.5 | 86m2 | 91.000 €
Odličan 3.5 renoviran stan, u centru Padinske Skele, u zgradama od crvene fasadne cigle. Uknjižen na 86m2 + terasa od 4m2 koja nije ušla u m2 stana. Ima dva kupatila (jedno sa ležećom, drugo sa tuš kadom). Retko u prodaji, moderan dvoetažni porodični stan. Donji nivo: kuhinja, trpezarija, dnevna soba, predsoblje, dve spavaće sobe, terasa. Gornji nivo: spavaća soba, kupatilo, predsoblje, ostava, garderober. Pripadajući podrum u prizemlju zgrade. Lep pogled, slobodan paking oko zgrade, u blizini svih sadržaja. Trenutno samo keš kupci. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Krnjača, iz dve celine

2.5 | 52m2 | 95.000 €
U zgradi iz 2006. godine, na poslednjem spratu nalazi se stan od 52m2, trenutno podeljen na dve stambene jedinice, od 31m2 i 21m2, sa posebnim ulazima a zajedničkim vodomerom i električnim brojilom. Porez na imovinu se plaća na 52m2. Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi na 31 kvadrat, useljiv. Jedinice su potencijalno lako spojive u jednu celinu te bi stan bio dvoiposoban sa dva kupatila, jednom kuhinjom, terasom. Stan ima dve klime. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Krnjača, novogradnja Dunavski venac

1.5 | 47m2 | 104.000 €
Retko u ponudi! Stan na odličnoj lokaciji, u sklopu budućeg kompleksa Dunavski venac. Zgrada iz 2022. godine. Izuzetna mikrolokacija, u blizini svih sadržaja za nesmetane dnevne rutine. Odlična struktura sa odvojenom spavaćom sobom. Prodaje se sa nameštajem koji je uključen u cenu. Etažno grejanje na struju, nova Fujitsu klima, za dodatnu uštedu utroška energije. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Za svaku preporuku. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije